Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pucku mając na względzie ograniczenie ryzyka zakażenia koronawirusem informuje, że:

1. od dnia 13.03.2020 r. decyzją Starosty Puckiego zawiesza się posiedzenia Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Pucku do odwołania.

2. Urząd od dnia 16.03.2020 r. będzie nieczynny dla interesantów, natomiast nie przerywa się pracy. Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna. Zachęcamy do załatwiania spraw przez profil zaufany. Osoby, które go nie mają, mogą go potwierdzić za pośrednictwem bankowości elektronicznej, bez konieczności wizyty w urzędzie. Ta metoda pozwala wszcząć każdą sprawę, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami. Skargi i interwencje można zgłaszać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wstrzymane zostają wszystkie wizyty specjalistów: psychologów, prawników i pedagogów. W nagłych sytuacjach kryzysowych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 58 673 41 93.