Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Pucku poszukuje lekarza o specjalności psychiatrii do współpracy przy orzekaniu (2-3 razy w miesiącu).

Zgodnie z § 21. ust. 1 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 lipca 2003 r. w sprawie orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności (Dz.U. z 2021 poz. 857) wymogi kwalifikacyjne wobec członków powiatowego zespołu – lekarza są następujące:

  • prawo wykonywania zawodu lekarza,
  • tytuł specjalisty lub specjalizacja co najmniej I stopnia w jednej z dziedzin mających zastosowanie w procesie orzekania o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności;

 

Członkowie Powiatowego Zespołu są obowiązani odbyć szkolenie w Wojewódzkim Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Województwie Pomorskim na wniosek Przewodniczącego i złożyć z wynikiem pozytywnym test sprawdzający w zakresie objętym szkoleniem.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:
tel. 58 673 41 93 wew. 22
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


– Przewodnicząca Zespołu Justyna Chomicz